Vladimír Putin-telekonference Palmyra Sýrie-Modlitba za Palmyru
Vladimír Putin telekonference Palmyra Sýrie
Vladimír Putin z videokonference oslovil publikum shromážděné v Palmyře koncertním symfonickým orchestrem Mariinského divadla pod vedením lidového umělce Ruska Valerije Gergieva. Koncert "S modlitbou za Palmyru. Hudba oživuje starobylé zdi "se konala v místě světoznámého amfiteátru starověkého města.
         
                                   Koncert Symfonický orchestr Mariinského divadla pod vedením lidové umělce Ruska Valerije Gergieva                                        

Vladimir Putin: Vážení představitelé vlády Syrské arabské republiky! Drahý mistře Gergiev!Vážení muzikanti orchestru účinkujících St. Petersburg Mariinského divadla, velvyslanci UNESCO, vědci! Vážení obyvatelé Palmyra!
Děkuji všem za úžasnou dnes humanitární akcí - koncert v Palmyře za osvobození od teroristů.Považuji to za znamení vděčnosti, paměti a naděje.
Děkujeme všem, kteří bojují proti terorismu, kteří  nešetřit ani se svým životem. Na památku všech obětí terorismu bez ohledu na místo a čas spáchání zločinů proti lidskosti. A samozřejmě, naděje - doufám, že nejen pro oživení Palmyra jako dědictví celého lidstva, ale také, jak se zbavit moderní civilizace z této hrozné epidemie, z mezinárodního terorismu.
A za to, že je nutné, aby každý úspěch při jednání s ním byl vnímán všichni, bez výjimky, jako totální vítězství a každý obětí teroru bylo vidět všude a vždy jako osobní ztráty a osobní bolesti. Pouze takový přístup k absolutní zlo nám pomůže konečně vyhrát.
Vím, že dnešní akce se týká všech jejích členů s velkými nepříjemnostmi a nebezpečích, nebezpečích pobytu v zemi ve válce, a to i v bezprostřední blízkosti pokračujícího boje. To vše vyžaduje velké úsilí a samozřejmě osobní odvahy.
Děkuji vám všem děkuji za to. Hodně štěstí!
Máte slovo, Maestro.


Komentáře